Centrum Kształcenia
i Wychowania OHP
w Szczawnicy - Jabłonce


ul. Szlachtowska 75b 
34-460 Szczawnica 
tel./fax (18) 262-27-80

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny,
Pracy i Polityki Społecznej

     
     

 

Ognisko integracyjne w Jabłonce


Dnia 26 września 2017r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy-Jabłonce, filia Jabłonka  zostało zorganizowane ognisko integracyjne dla wychowanków klas I.

Na początku po kilku słowach powitania przez p. Kierownik filii – Grażynę Pilch i starszych kolegów z klas III uczestnicy podzielili się na dwie grupy, aby wspólnymi siłami powalczyć o wygraną w wyznaczonych konkurencjach, a były nimi: rozbicie namiotu, rozpalenie ogniska, uszycie własnej flagi, ułożenie i wykonanie hymnu drużyny, namalowanie herbu drużyny, obranie przygotowanej ilości ziemniaków oraz ugotowanie ich w kociołku. Walka między drużynami była naprawdę zacięta, gdyż poziom wykonywanych przez obie grupy zadań był naprawdę wysoki.

Jury nie miało łatwego zadania, jednakże o wygranej przesądziło kilka punktów i uporządkowanie stanowiska pracy przez jedną z grup.

Na zakończenie imprezy każdy wychowanek posilił się kiełbaską, przygotowaną przez naszych kucharzy- praktykantów pod okiem instruktorek praktycznej nauki zawodu i słodkim batonikiem.

 

Iona Synowiec 

Ilość odsłon:
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska