Centrum Kształcenia
i Wychowania OHP
w Szczawnicy - Jabłonce


ul. Szlachtowska 75b 
34-460 Szczawnica 
tel./fax (18) 262-27-80

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny,
Pracy i Polityki Społecznej

     
     

 

Orawa Armwrestling Challenge


W dniach od 6 do 8 października 2017 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Jabłonce odbyła się bardzo prestiżowa impreza - XVIII Puchar Polski w Armwrestlingu.

Jednym z uczestników, którzy startowali w zmaganiach był nasz podopieczny Kamil Biszczak, który w swojej kategorii wagowej zdobył srebrny medal w siłowaniu. Z kolei nasz lokalny Klub Sportowy – Niedźwiedzie Orawy wywalczył 34 medale – 12 złotych, 12 srebrnych i 10 brązowych, co pozwoliło nam ulokować się na I miejscu w klasyfikacji generalnej, I miejscu w klasyfikacji juniorskiej, III miejscu w klasyfikacji senior i master!

Konkurencja była niemała, gdyż w całym konkursie wzięło udział ponad 200 zawodniczek i zawodników z dwudziestu sześciu klubów sportowych całej Polski. Konkurowali oni w 5 kategoriach wagowych: junior, senior, master & grand master, niepełnosprawni i amatorzy.

Atmosfera, która towarzyszyła zmaganiom uczestników na pewno zapadnie w pamięć wszystkim, którym udało się uczestniczyć w tej imprezie – dzięki wspaniałej organizacji wszystko było dopięte na ostatni guzik, nic dodać nic ująć! Podczas Pucharu Polski u tegorocznego gospodarza wyłonieni zostali również zawodnicy, którzy  będą walczyli w Pucharze Świata „Złoty Tur World Cup – Rumia 2017”.

Wszystkim laureatom życzymy rozwijania i pogłębiania umiejętności, świetnej formy oraz dalszych sukcesów!

 

Ilona Synowiec 

Ilość odsłon:
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska