Centrum Kształcenia
i Wychowania OHP
w Szczawnicy - Jabłonce


ul. Szlachtowska 75b 
34-460 Szczawnica 
tel./fax (18) 262-27-80

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny,
Pracy i Polityki Społecznej

     
     

 

Przyjęcie pierwszaków do szczawnickiego internatu


We wtorek 10 października nasze „internatowe” pierwszaki przeszły tzw. chrzest. Kilkoro chłopców i dziewcząt zostało oficjalnie przyjętych w poczet wychowanków CKiW w Szczawnicy-Jabłonce.

Po 18.00 cała internatowa ekipa pod opieką wychowawców Agnieszki Stopki i Macieja Wójcika zebrała się na świetlicy. Imprezę rozpoczęto od obowiązkowego malowania twarzy. W tym nowym makijażu szczególnie ładnie wyglądała Marta Wąchała, która na dodatek okazała się bardzo fotogeniczna.

Odpowiedzialnego zadania obfotografowania imprezy podjął się Karol Sak i oczywiście Marcie zrobił najwięcej zdjęć.

Kolejne konkurencje związane były z codziennymi obowiązkami wychowanków internatu, tyle że na wesoło. Uczestnicy musieli w śmieszny sposób wytłumaczyć wszystkim, na czym polega nauka własna; podać najśmieszniejszy powód, dla którego warto wykonywać dyżur; zatańczyć do piosenki „Mój jest ten kawałek podłogi”; zaśpiewać fragment internatowego regulaminu na melodię „Wlazł kotek na płotek”. Najwytrwalsi w konkurencjach okazali się Jakub Strączek i Michał Zając.

W zorganizowaniu wydarzenia pomogli starsi wychowankowie internatu, dbając o przygotowanie i posprzątanie sali, zorganizowaniu nagłośnienia i pomagając wychowawcy w przeprowadzeniu poszczególnych konkurencji. Wszystko zakończyło się wyczekiwaną przez wielu dyskoteką.

 

Wychowawca: Agnieszka Stopka 

Ilość odsłon:
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska