Centrum Kształcenia
i Wychowania OHP
w Szczawnicy - Jabłonce


ul. Szlachtowska 75b 
34-460 Szczawnica 
tel./fax (18) 262-27-80

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny,
Pracy i Polityki Społecznej

     
     

 

Wojewódzkie Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt


W dniu 02 grudznia 2017 roku w Hali Sportowej w Niepołomicach odbyły się zawody w futsalu oraz Wojewódzkie Mistrzostwa OHP w Szachach, w których uczestniczyła młodzież z naszego Centrum. W skład drużyny dziewczyn weszły: Małgorzata Sabalska – kapitan drużyny, Kinga Gabryś, Karolina Górka, Joanna Kasprzak, Maria Koszarek, Katarzyna Albertusiak i Patrycja Smutek, natomiast w szachy grał Damian Szymek.

W mistrzostwach piłki nożnej wzięło udział 13 drużyn z całego województwa małopolskiego. Dziewczyny rozegrały dwa mecze z reprezentacją z Nowego Sącza oraz z Myślenic. Niestety po bardzo zaciętym boju nie udało się wyjść naszym zawodniczkom z grupy – pierwszy mecz przegrały a drugi zremisowały. Jednak dziewczynom taki wynik nie popsuł dobrego humoru za co dostały pochwałę słowna od pani Komendant Bożeny Rążewskiej podczas rozdania nagród i dyplomów.

Znakomicie poszło natomiast Damianowi, który zmierzył się z pięcioma przeciwnikami w szachy pokonując aż czterech z nich. Takie osiągnięcie doprowadził go na podium - zajął III miejsce. Za swoje osiągnięcie nasz szachista otrzymał medal, dyplom oraz nagrodę rzeczową. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczastnikom mistrzostw i liczymy na kolejne sukcesy już w przyszłym roku.

 

 Adam Czerwień 

Ilość odsłon:
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska