Centrum Kształcenia
i Wychowania OHP
w Szczawnicy - Jabłonce


ul. Szlachtowska 75b 
34-460 Szczawnica 
tel./fax (18) 262-27-80

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny,
Pracy i Polityki Społecznej

     
     

 

Podsumowanie wymiany


W dniu 23 czerwca br. odbyło się oficjalne podsumowanie wiedzy uczestników polsko-ukraińskiej wymiany pn. „W świecie dobrych manier”.

Po wspólnym śniadaniu młodzież miała możliwość po raz ostatni wspólnie zagrać w grę terenową po Szczawnicy, której celem było dostanie się do części uzdrowiskowej miasta. Następnie wspólnie z przewodnikiem młodzież odwiedziła Pijalnie Wód Mineralnych znajdującą się we wschodniej części Placu Dietla, gdzie uczestnicy projektu mieli możliwość  degustacji leczniczych wód.  

Po powrocie wszyscy wspólnie zabrali się do tworzenia dekoracji, albumu oraz prezentacji multimedialnych. Podsumowaniem dnia było uroczyste spotkanie z zaproszonymi gośćmi podczas którego uczestnicy wymiany przedstawili efekty swojej pracy i podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wspólnego projektu. Wspólny wieczór uświetnił występ zespołu góralskiego.

W niedziele (24 czerwca) odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów Youthpass i upominków dla uczestników wymiany – spotkaniu przewodniczył Dyrektor Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy- Jabłonce – Pan Jan Jurek. Następnie młodzież wspólnie stworzyła kronikę ze zdjęciami podsumowującymi każdy dzień spotkania. Uczestnicy z Polski pożegnali swoich kolegów z Ukrainy, licząc na kolejne spotkanie w przyszłości. Mamy nadzieję, że to nie koniec wspólnej współpracy w zakresie wymian międzynarodowych z „Chmielnickim Miejskim Związkiem Polaków im. W. Reymonta”.

  

 

Kinga Lorczyk 

Ilość odsłon:
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska