Centrum Kształcenia
i Wychowania OHP
w Szczawnicy - Jabłonce


ul. Szlachtowska 75b 
34-460 Szczawnica 
tel./fax (18) 262-27-80

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny,
Pracy i Polityki Społecznej

     
     

 

Coś dla ciała, coś dla ducha


Karnawał jeszcze trwa w najlepsze. W tym czasie nie liczymy kalorii!

We wtorek 19 lutego po południu kilkoro wychowanków szczawnickiego CKiW wraz z wychowawcą wybrało się na spacer do centrum miasta. W jednej z lokalnych pizzerii postanowiliśmy uzupełnić zapas zużytej energii. Wszak już sam spacer sprawił, że trochę kalorii spaliliśmy. Czyż nie? Dlatego zasiadając do stołu, zamówiliśmy różne pizze według uznania, przy okazji próbując nowych smaków. Najedzeni, zrobiliśmy jeszcze rundkę w kierunku placu pod Palenicą, napiliśmy się wody mineralnej Szymona, której ujęcie znajduje się w pobliżu. Mówią, że „Zimna woda zdrowia doda”. No zobaczymy… Na chwilę obecną możemy powiedzieć, że była yhyym…. ciekawa w smaku.

Następnie chwilkę spacerowaliśmy po promenadzie, by później powrócić do internatu. Jesteśmy przekonani, że bilans kaloryczny wyszedł na zero ;)

Kilku innych wychowanków szczawnickiego CKiW także wybrało się na krótką wycieczkę, tyle że w inne rejony Szczawnicy. Oni mieli szansę z góry podziwiać skąpane w zachodzącym słońcu miasto. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć ze wspomnianych spacerów. 

 

Wychowawca

Agnieszka Stopka

Ilość odsłon:
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska