Centrum Kształcenia
i Wychowania OHP
w Szczawnicy - Jabłonce


ul. Szlachtowska 75b 
34-460 Szczawnica 
tel./fax (18) 262-27-80

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny,
Pracy i Polityki Społecznej

     
     

 

Turniej tenisa stołowego


Tenis stołowy, znany też jako ping-pong to gra, w której uczestniczy dwóch w grze pojedynczej (singel) lub czterech, w grze podwójnej (debel) graczy. Polega ona na odbijaniu piłeczki rakietką tak, by przeleciała nad siatką lub obok siatki na drugą połowę stołu. Piłeczka może uderzyć o stół tylko raz (na połowie przeciwnika). Punkty przyznawane są m.in. za uderzenia, których przeciwnik nie odebrał. Set rozgrywany jest do momentu, w którym jeden z zawodników zdobędzie 11 punktów. Zwykle gra się do 3 wygranych setów.

W ramach zajęć koła sportowego działającego na terenie Internatu CKiW w Szczawnicy zorganizowany został Turniej Tenisa Stołowego dla mieszkańców internatu. Uczestnicy prezentowali wysoki poziom. Szybkie i energiczne ruchy, właściwa rotacja nadawana piłce była nie lada wyzwaniem dla przeciwników.

Spotkanie dostarczyło wielu pozytywnych emocji. Obudziło w uczestnikach ducha rywalizacji. Zwycięzcą został Mariusz Wielocha. Drugie miejsce zdobyła Ania Pichniarczyk. Na trzeciej pozycji uplasowała się Olga Gil.

Gratulujemy zwycięzcom.

Opr. Elżbieta Tokarczyk

Maciej Wójcik 

Wyświetleń: 793
Ocena: 2.75
Twoja ocena: 12345
Ilość odsłon:
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska